GDR Danışmanlık

gayrimenkul danışmanlık fotoğrafı

Hakkımızda

Gayrimenkul Sektöründe Turyap Doğancılar Temsilciliği olarak 10 yıl Üsküdar Ofisinde uyguladığı sistemli çalışma sayesinde kısa sürede binlerce gayrimenkulün el değiştirmesine aracılık etmiş olup büyük kazanç ve başarı sağlamıştır.

'Markalı emlakçılık' ve güven duygusunu öne çıkarmakla birlikte, emlakçının kişisel taahütlerinin yerini ''kamuoyunda tanınan ve bilinen olma'' avantajına dönüştürerek bir popülariteye kavuşmasında payımız büyüktür.

2016 yılı itibariyle GDR Gayrimenkul Danışmanlık olarak kendi markasıyla devam etme kararı almıştır.

Ekibimiz bilgi ve deneyimleriyle rehberlik eden, işinin gerektirdiği eğitime sahip, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, emlakçılık öncesi de satış/pazarlama uzmanlığı olan profesyonellerden oluşmaktadır.

Misyonumuz

GDR danışmanlık firma kurucumuz Sayın C.Cüneyt Güder, Satış / pazarlama sektöründeki 23 yıllık tecrübesiyle, Türkiye’de bir eşi olmayan, kendi ofisinde uygulayarak başarısını kanıtladığı, gayrimenkul sektöründeki olmazları olduran, danışmanlara saha ve bölge koordinatları kuran, ofis içinde takım çalışmasını tetikleyen, bölgesinde % 100 hakimiyet kurduran, danışmana hedefli çalışmayı öğreten, % 100 raporlama, %100 data sistemi sağlayan, onlarca danışmanınızı, yüzlerce portföyünüzü sistemli, tek el ve sorunsuz yönetebilir ve denetleyebilir olmanızı sağlayan, ofislerinizde biten iş sayınızı ve cironuzu arttırmanıza yardımcı olan ileri düzey satış / pazarlama sistemi olan Payrut’u değerli meslektaşlarıyla paylaşmaktan büyük mutluluk ve onur duymaktadır.

Vizyonumuz

Gayrimenkul sektörünün temel eksiği olan sistemsiz çalışmaya son veren ileri düzey satış / pazarlama sistemi Payrut, Türkiye’de ilk olarak Turyap Genel Müdürlük nezdinde anlaşmaya varılarak, Temsilciliklerinde uygulanmaya başlanmıştır. Elde edilen başarılı sonuçlar, sektörde ses getirmeye devam etmektedir.


Payrut sisteminin ülkemizde ki her gayrimenkul ofisinde titizlikle kullanılması ve tüm ofislerin bu sistemden maksimum performans sağlaması en büyük isteğimizdir.